Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek

W tym najpiękniejszym czasie w roku – w okresie świąt Bożego Narodzenia – kolędy i pastorałki rozbrzmiewają w wielu polskich domach z głośników radiowych i telewizyjnych. Ale chyba najpiękniej i najpełniej brzmią na żywo, podczas koncertów – kiedy muzyka płynie z gardeł śpiewających i spod palców grających, ale przede wszystkim z ich serc.
Do wspólnego przeżywania pięknych muzycznych, świątecznych emocji zaprasza rzepiński zespół AlterEgo , Schola Dorosłych Charis z Rzepina oraz Wincentyńska Młodzież Maryjna z Parafii NMP w Słubicach, którzy przygotowali dla państwa koncert kolęd i pastorałek.
Zapraszamy w niedzielę, 7 stycznia, godzina 17.00, Miejski Dom Kultury w Rzepinie. Liczba miejsc ograniczona! Wstęp wolny!W tym najpiękniejszym czasie w roku – w okresie świąt Bożego Narodzenia – kolędy i pastorałki rozbrzmiewają w wielu polskich domach z głośników radiowych i telewizyjnych. Ale chyba najpiękniej i najpełniej brzmią na żywo, podczas koncertów – kiedy muzyka płynie z gardeł śpiewających i spod palców grających, ale przede wszystkim z ich serc. Do wspólnego przeżywania pięknych muzycznych, świątecznych emocji zaprasza rzepiński zespół AlterEgo , Schola Dorosłych Charis z Rzepina oraz Wincentyńska Młodzież Maryjna z Parafii NMP w Słubicach, którzy przygotowali dla państwa koncert kolęd i pastorałek. Zapraszamy w niedzielę, 7 stycznia, godzina 17.00, Miejski Dom Kultury w Rzepinie. Liczba miejsc ograniczona! Wstęp wolny!
Skip to content