Galeria RZart

Miejski Dom Kultury posiada Galerię RZart, w której organizowane są wystawy czasowe.Na wystawach swoją twórczość prezentują artyści lokalni, z kraju i zza granicy. Wystawie zazwyczaj towarzyszy wernisaż – uroczyste otwarcie wystawy z udziałem artysty.

galeria RZart logo

 

Wystawa fotografii z okazji 10-lecia działalności SŁONECZKA

 
 
23 lutego br. w galerii „ Rzart” Miejskiego🏫 Domu Kultury w Rzepinie miało miejsce otwarcie wystawy📸 „Fotografii – 10 lat Stowarzyszenia🌞 SŁONECZKO”. Wystawa została przygotowana z okazji Jubileuszu 🎂10-lecia utworzenia Stowarzyszenia na rzecz osób👩‍🦽 niepełnosprawnych „SŁONECZKO” w Rzepinie. Na wystawie zostały wyeksponowane fotografie 📸ukazujące działalność stowarzyszenia , miejsca które członkowie Stowarzyszenia odwiedzili oraz prace wykonane przez członków stowarzyszenia – osoby niepełnosprawne. Składamy serdeczne podziękowania💐 Dyrekcji i pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie za pomoc w zorganizowaniu naszej wystawy. Zapraszamy do galerii „Rzart” i oglądania wystawy , która będzie dostępna jeszcze co najmniej miesiąc.
Zarząd Stowarzyszenia „Słoneczko”
 
.

Pędzlem malowane i nie tylko… – fotorelacja z wystawy malarstwa

.

Serdecznie zapraszamy na fotorelację z otwarcia wystawy malarstwa pn. ” Pędzlem malowane i nie tylko….” autorstwa Anny Kowalskiej-Hübner. Wernisaż odbył się w ubiegły piątek w Galerii RZ’art w MDK w Rzepinie. Na wystawie prezentujemy rysunki oraz malarstwo akrylowe artystki. Prace powstały w ciągu dwóch ostatnich lat. Najchętniej podejmowanym tematami przez Annę Kowalską-Hübner są pejzaże i kwiaty. Wystawę można oglądać przez cały październik w godzinach pracy domu kultury.

 

Skip to content