CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA

Seanse
18.11.2023 godz. 18:30 – Kup bilet
19.11.2023 godz. 18:30 – Kup bilet
 
Bilety do kupienia w kasie MDK
20 zł normalny,
15 zł ulgowy – dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów, dla studentów do 26 r.ż
 
Opis filmu:

Czas krwawego księżyca to najnowszy film jednego z najważniejszych współczesnych reżyserów-  Martina Scorsese (Wilk z Wall Street).

Produkcja opowiada o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover. W filmie występują między innymi: dwukrotny laureat Oscara® Robert De Niro (Taksówkarz, Irlandczyk), laureat Oscara® Leonardo DiCaprio (Wilk z Wall Street, Zjawa) oraz laureat Oscara® Brendan Fraser (Wieloryb).Poza tym w filmie zobaczymy nominowanego do Oscara® Jessego Plemonsa (Psie pazury) oraz Tantoo Cardinal (Tańczący z wilkami).Film oparty jest na głośnej powieści z gatunku literatury faktu autorstwa Davida Granna. Książka była na liście najlepszych powieści non-fiction magazynu Time roku 2017. Scenariusz napisał laureat Oscara® Eric Roth (Forrest Gump, Diuna). 

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
Skip to content