Finał Dni Puszczy Rzepińskiej już za Nami!

To był niesamowity FINAŁ❗️
“Spotykamy się na Dniach Puszczy Rzepińskiej po 3 letniej przerwie. Patrząc na dzisiejszą rekordową frekwencję, widzę, że wszystkim nam już ich mocno brakowało. To jest niesamowity dzień” – powiedział Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis!
Tysiące ludzi, topowe koncerty, wielka loteria fantowa, kolorowe, dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci, najszybszy karytakurzysta świata, samolot lecący nad głowami Mieszkańców, pokazy strażackiei policyjne , stoisko nadleśnictwa Rzepini bogata strefa gastronomiczna- na Finale Puszczy Rzepińskiej działo się jak jeszcze nigdy!
➡️Początek świętowania nie zapowiadał, że pójdziemy na rekord. Żar lał się z nieba, a przybyli goście zajmowali miejsca przede wszystkim pod namiotami, gdzie skutecznie można było schować się od słońca. Tak było do czasu, gdy Rzepińska scena ruszyła!
➡️Elżbieta Traczewska, Vik &, Alter Ego, Zumba, Łukasz Łyczkowski i 5 Rano, ENEJ, LONG & Junior i zabawa taneczna przy DJ Akustycznie sprawili, że tłumy ludzi bawiły się przy scenie do samego końca!
“Serdecznie dziękuję, że byliście z nami! To był wyjatkowy czas. Mam nadzieję, że się Państwu podobało!” – powiedział Gospodarz Gminy Rzepin Sławomir Dudzis!
➡️Dołączamy się do podziękowań i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy, organizowane tego lata przez Gminę Rzepin!

Skip to content