Zapraszamy na poplenerową wystawę fotografii

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Rzepin na  poplenerową wystawę fotografii pn. „Puszcza Rzepińska… artystycznie”, której otwarcie odbędzie się 30 czerwca (piątek) 2023 r.  o godz. 16.30 w Galerii Rz’art w MDK w Rzepinie.  Na wystawie zostanie zaprezentowanych 30 fotografii ukazujących piękno gminy Rzepin. Autorami zdjęć są: Katarzyna Mielcarek, Bronisław Pilich, Paweł Ampuła, Daniel Adamczak, Tomasz Pluciński oraz Manfred Rother. Wymienieni fotograficy wzięli udział  w plenerze fotograficznym pn. „ Puszcza Rzepińska …artystycznie” , w dniach 26.04 – 30.04  2023r. zorganizowanym na terenie naszej gminy.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Rzepin na poplenerową wystawę fotografii pn. „Puszcza Rzepińska… artystycznie”, której otwarcie odbędzie się 30 czerwca (piątek) 2023 r. o godz. 16.30 w Galerii Rz’art w MDK w Rzepinie. Na wystawie zostanie zaprezentowanych 30 fotografii ukazujących piękno gminy Rzepin. Autorami zdjęć są: Katarzyna Mielcarek, Bronisław Pilich, Paweł Ampuła, Daniel Adamczak, Tomasz Pluciński oraz Manfred Rother. Wymienieni fotograficy wzięli udział w plenerze fotograficznym pn. „ Puszcza Rzepińska …artystycznie” , w dniach 26.04 - 30.04 2023r. zorganizowanym na terenie naszej gminy.

Skip to content