Zapraszamy na spektakl teatralny pt.” NIEMY KELNER”

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny w gwiazdorskiej obsadzie w reżyserii Wojciecha Malajkata pt. „NIEMY KELNER”. Przedstawienie odbędzie się 24.03.2022r., o godz.19.00 w MDK w Rzepinie. Bilety: przedsprzedaż – 45 zł, od 21.03 – 55 zł. Bilety do nabycia w MDK. Liczba miejsc ograniczona !
O spektaklu…
Obsada:
Piotr Szwedes
Mikołaj Roznerski
Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego “dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.
Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce’a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje… my je sprawdzamy… wy ocenicie… dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was.
Zapnijcie pasy… dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.
Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat
 
 

Zapraszamy na spektakl teatralny pt./ Niemy Kelner. Spektakl odbedzie się 24 marca o godz. 19.00. Bilety do zakupienia w MDK.

Skip to content