Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do udziału w konkursie fotograficznym !

📸✨Zapraszamy mieszkańców gminy Rzepin do udziału w konkursie fotograficznym w ramach projektu „Okiem sąsiada – plener OBIEKTYWny”!
Nieważne ile masz lat , jeśli lubisz fotografować, ten konkurs jest dla Ciebie!
Udział w plenerze to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, poznać innych pasjonatów z okolicy i uwiecznić piękno naszej gminy !
Fotografie należy nadsyłać do dnia 3 czerwca 2026r. na adres e-mail: mdk.iwona@rzepin.org
Szczegóły konkursu w regulaminie!

 

 

 

Skip to content