Zapraszamy na Koncert kolęd i pastorałek

W tym najpiękniejszym czasie w roku – w okresie świąt Bożego Narodzenia – kolędy i pastorałki rozbrzmiewają w wielu polskich domach z głośników radiowych i telewizyjnych. Ale chyba najpiękniej i najpełniej brzmią na żywo, podczas koncertów – kiedy muzyka płynie z gardeł śpiewających i spod palców grających, ale przede wszystkim z ich serc.

Do wspólnego przeżywania pięknych muzycznych, świątecznych emocji zaprasza rzepiński zespół AlterEgo, który przygotował dla państwa koncert kolęd i pastorałek.

Zespół tworzą pasjonaci muzyki –  wokal Angelika Zielińska, gitara – Tomasz Sidorkiewicz, bass – Wolodymyr Kovalov, gitara/wokal – Wiktor Czaban, perkusja – Adam Dudzik, skrzypce – Anna Kochanowska, chórki- Natali d’Huet. W obecnym składzie zespół działa od maja 2022, przy miejskim Domu Kultury w Rzepinie.

Zapraszamy w niedzielę, 15 stycznia, godzina 17.00, Miejski Dom Kultury w Rzepinie. Wstęp wolny!!!

 

 

 

Zespół AlterEgo i Goście zapraszają na Koncert Kolęd, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie w dn. 15 stycznia 2023r. (niedziela) o godz. 17.00. Wstęp wolny!!! Liczba miejsc ograniczona ! Zespół AlterEgo tworzą muzycy : Angelika Zielińska, Anna Kochanowska, Natalia d’Huȇt, Tomasz Sidorkiewicz, Adam Dudzik, Wiktor Czaban i Volodymyr Kovalov.

Skip to content