Zapraszamy na sztukę pt. “Normalka”

Serdecznie zapraszamy na sztukę pt. „Normalka”. Przedstawienie odbędzie się 21 października 2022 (piątek) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. Wstęp wolny! Liczba miejsc jest ograniczona. Normalka to monodram Adama Andryszczyka opowiadający historię Bołtrysia (w tej roli gorzowski aktor Jan Mierzyński) alkoholika, którego podczas pijackich wizji nawiedza jego zmarły kolega Andryś.
Główny bohater prowadząc rozmowę ze swoim przyjacielem, opowiada gorzką historię swojego życia, które jest podyktowane alkoholem, strachem przed trzeźwością i normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Mimo totalnego rozkładu psychicznego i fizycznego próbuje usprawiedliwiać samego siebie i swoje zachowania.
Czy zmarły kolega w postaci wiadra, krzesła, butelki czy wieszaka na ubrania , będzie w stanie przekonać go do normalności ? Czy „silna wola” i samo zaparcie będą iskrą do podjęcia walki z samym sobą?
Wspaniała muzyka skomponowana przez Marka Popisa i projekcje multimedialne stworzone przez Bartosza Bandurę niesamowicie potęgują doznania podczas godzinnego spektaklu o potrzebie zrozumienia, akceptacji i walki z samym sobą.Zapraszamy na sztukę pn. NORMALKA, która odbedzie się 21 p[aździernika op godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury.Normalka to monodram Adama Andryszczyka opowiadający historię Bołtrysia (w tej roli gorzowski aktor Jan Mierzyński) alkoholika, którego podczas pijackich wizji nawiedza jego zmarły kolega Andryś. Główny bohater prowadząc rozmowę ze swoim przyjacielem, opowiada gorzką historię swojego życia, które jest podyktowane alkoholem, strachem przed trzeźwością i normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Mimo totalnego rozkładu psychicznego i fizycznego próbuje usprawiedliwiać samego siebie i swoje zachowania.
Skip to content