Zapraszamy na wystawę malarstwa Anny Kowalskiej – Hubner

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa autorstwa Anny Kowalskiej-Hubner zatytułowaną „Pędzlem malowane i nie tylko”. Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 30 września o godz. 17.30 w galerii Rz’art w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie.
Autorka prac Anna Kowalska-Hubner, rzepinianka, znana jest ze swojej szerokiej i aktywnej działalności społecznej. Była m.in. współzałożycielką „Stowarzyszenia Seniorów Rzepińskich”, gdzie od roku 2008 do 2013 pełniła funkcje prezesa. Współzałożycielka „Koła Diabetyków w Rzepinie”. W latach 2000 – 2013 członkini zarządu “Akademii Polsko – Niemieckiej Seniorów”. Obecnie należy do Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnością „Słoneczko” w Rzepinie. Za pracę społeczną otrzymała mnóstwo dyplomów i podziękowań.
Z rysunkiem pierwszy raz spotkała się w 2008r. MDK w Rzepinie.
Od dwóch lat maluje obrazy akrylem na płótnie. Malarstwo stało się jej hobby. Uczy się samodzielnie różnych technik malarskich.
W jej obrazach zawarta jest cała treść minionego życia. Są w nich chwile smutku i chwile radości. Jest ocean łez i ogrom szczęści którego doznaje.
Zapraszamy !
Zapraszamy na wystawę malarstwa pt. Pędzlem malowane i nie tylko" autorstwa Anny Kowalskiej - Hubner. Otwarcie wystawy nastąpi w dniu 30 września o godz. 1730 w MDK w Rzepinie
Skip to content