Warsztaty makramy - fotorelacja

Czytaj więcej: Warsztaty makramy - fotorelacjaZapraszamy do fotogalerii z warsztatów makramy, które odbyły się w piątek, 25 października. Pod czujnym okiem instruktorki Ewy Tresenberg wykonaliśmy sznurkowe dzieła : makaty i kwietniki.

Wystawa prac Wiktorii Choiny - fotorelacja

Czytaj więcej: Wystawa prac Wiktorii Choiny - fotorelacjaZapraszamy do fotorelacji z otwarcia wystawy prac utalentowanej licealistki Wiktorii Choiny. Wernisaż odbył się w piątkowe popołudnie, 18 października.
Prace Wiktorii to głównie akryle i akwarele. Szczególnie specjalizuje się w akwareli, którą doprowadziła do perfekcji, a jest to jedna z najtrudniejszych technik malarskich. Akwarele Wiktorii, choć formatowo niewielkie, dopracowane są w najmniejszym szczególe i często uzupełniane rysunkiem. Najchętniej maluje portrety i pejzaże.
Wystawę można oglądać w holu MDK w Rzepinie.

Zakończenie Akademii Małego Leśnika - fotorelacja

 

Czytaj więcej: Zakończenie Akademii Małego Leśnika - fotorelacjaNo i stało się .... II edycja Akademii Małego Leśnika stała się historią.W ubiegłą niedzielę 6 października w obiektach Technikum Leśnego w Starościnie odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie kolejnej już edycji Akademii Małego Leśnika organizowanej przez Nadleśnictwo Rzepin, Koło Regionalistów w Rzepinie, Miejski Dom Kultury w Rzepinie oraz Technikum Leśne w Starościnie przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Słubicach.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg