Wyniki konkursu KIM JEST DLA CIEBIE TATA ?

Czytaj więcej: Wyniki konkursu KIM JEST DLA CIEBIE TATA ?Tata - słowo, które tak wiele znaczy. Dla uczestników naszego konkursu szczególnie. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu „ Kim jest dla ciebie tata”. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. W naszej wirtualnej wystawie prezentujemy prace wszystkich uczestników. Laureatów serdecznie zapraszamy po odbiór nagrody (vochera do Restauracji Mak) do MDK.
PS. WSZYSTKIM TATOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA.

Wyniki konkursu fotograficznego #wmaseczcemidotwarzy

Czytaj więcej: Wyniki konkursu fotograficznego #wmaseczcemidotwarzyMiło nam poinformować o wynikach konkursu fotograficznego #wmaseczcemidotwarzy. Laureatką naszego konkursu zostaje Marta Kądziela, a wyróżnienia otrzymują Marta Baranowska i Urszula Depczyńska. Wybór trzech najlepszych zdjęć nie był łatwy, a fotografie swoim fachowym okiem obejrzał i ocenił Wojciech Tomczak, instruktor warsztatów fotograficznych w MDK. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy ! Po odbiór nagród zapraszamy w poniedziałek do MDK. Poniżej galeria konkursowych zdjęć.

Wirtualna wystawa prac plastycznych z okazji Dnia Dziecka

Czytaj więcej: Wirtualna wystawa prac plastycznych z okazji Dnia DzieckaZ okazji Dnia Dziecka prezentujemy wirtualną wystawę prac plastycznych uczestników naszej pracowni plastycznej. Naszym bardzo zdolnym dzieciom, i tym małym i tym dużym, życzymy spełnienia najskrytszych marzeń, kreatywności w życiu codziennym, rozwoju swoich talentów i uśmiechu na twarzy każdego dnia!

Jak powstawała kolorowa ściana nad jeziorem

Czytaj więcej: Jak powstawała kolorowa ściana nad jezioremChcielibyśmy przypomnieć, jak powstawała kolorowa ściana na plaży nad naszym jeziorem w czerwcu 2019r. W tym celu sięgnęliśmy do archiwalnych zdjęć, których jeszcze nie prezentowaliśmy. Ścianę malowały 2 podopieczne naszej pracowni: Wiktoria Choina i Zuzia Sadowska, a także Zuzia Romel. Ściana przetrwała jesień i zimę i nadal będzie mogła cieszyć nasze oczy, z czego ogromnie się cieszymy!

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg