Świetlica w Drzeńsku

Czytaj więcej: Świetlica w DrzeńskuWiejski Klub Kultury w Drzeńsku powstał w 2006 roku. Inwestycja była współfinansowana z Sektorowego Programu Operacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006" i Programu Operacyjnego „Promesa Ministra Kultury".

Świetlica w Gajcu

Czytaj więcej: Świetlica w Gajcu

Świetlica wiejska w Gajcu działa prężnie od 9 lat. Zajęcia w świetlicy odbywają się codziennie w godzinach popołudniowych. Działalność świetlicy ma na celu integrację mieszkańców Gajca, inicjowanie aktywności na rzecz rozwoju miejscowości oraz prowadzenie działalności kulturalnej, Budynek świetlicy mieści się przy drodze gminnej na trasie Rzepin - Słubice.

Świetlica w Kowalowie

Czytaj więcej: Świetlica w KowalowieOd stycznia od kiedy jest otwarta świetlica w Kowalowie dzieci przychodzą bardzo chętnie. Dzieci na świetlicy grają w gry, bawią się zabawkami, które dostaliśmy od ludzi dobrej woli. Rysujemy, robimy dekoracje, malujemy, kolorujemy, wycinamy, lepimy itp.

Świetlica w Radowie

Czytaj więcej: Świetlica w RadowieŚwietlica wiejska w Radowie jest otwarta od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 do 20:00. Wraz z dziećmi zmieniamy wystrój w świetlicy w zależności od pory roku i świąt okolicznościowych, np. Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Wielkanoc, Dzień Wiosny, Dzień Lata itp. Dzieci chętnie uczestniczą w grach i zabawach, w tym zabawy na świeżym powietrzu. Przy świetlicy mamy boisko do siatkówki, piłki nożnej i kosz. Jest także mały plac zabaw dla najmłodszych.

Świetlica w Starkowie

Czytaj więcej: Świetlica w StarkowieDobro i zadowolenie dziecka, z taką myślą przewodnią, Świetlica wiejska w Starkowie rozpoczęła swą działalność w styczniu 2014 roku.

Świetlica w Sułowie

Czytaj więcej: Świetlica w SułowieŚwietlica w Sułowie pod moją opieką jest od m­c styczeń. Do dnia dzisiejszego, jest to okres intensywnej pracy z dziećmi które do niej uczęszczają ale i nie tylko dzieci. Świetlica jest miejscem spotkań dorosłych, spotkań z różnymi zaproszonymi gośćmi, zebrań.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg