Trzeci Element

Czytaj więcej: Trzeci ElementSkład zespołu: Anna Skałuba, Zbigniew Sikora, Tomasz Sidorkiewicz

 

BZN

Czytaj więcej: BZNSkład zespołu: Arleta Dancewicz, Anna Kochanowska, Wioletta Nowak, Tomasz Sidorkiewicz

Mediator

Czytaj więcej: MediatorSkład zespołu: Khrystyna Bakhur, Vladimir Kovalov, Denis Ignatiev, Tomasz Sidorkiewicz

Celtic Dance

Czytaj więcej: Celtic Dance Od początku działalności zespołu przewinęło się przez niego kilkudziesięciu tancerzy. W roku szkolnym w grupie tańczyły 32 osoby, w poprzednich bywało że ponad 40. Zespół pracuje w dwóch grupach wiekowych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, przed występami częściej.

Chór WRZOSY

Czytaj więcej: Chór WRZOSYChór "Wrzosy" powstał w 1971r. pod kierownictwem p. Alfreda Rakieja - uświetniają Msze Św. i ważne Święta Narodowe. Biorą też udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Występują na Festiwalu Piosenki Kresowej w Gorzowie Wlkp., oraz na Wielkim Bałakaniu w Żarach, gdzie zdobywają nagrody rzeczowe i pieniężne, dyplomy, a także wyróżnienia laureatów. 28. grudnia 2008r. z rąk Burmistrza Rzepina otrzymali tytuł "Ambasadora Rzepina 2008".

Grupa teatralna MASKA

Czytaj więcej: Grupa teatralna MASKAGrupa teatralna „MASKA" zadebiutowała w 2006 r. przedstawieniem teatralnym „Jaś i Małgosia". Kolejne spektakle to: „Kot w butach", „Nowe szaty króla", „Kopciuszek".

Grupa teatralna S-ka

Czytaj więcej: Grupa teatralna S-kaGrupa teatralna „S-ka" zaistniała w 2012 roku pod nazwą Młodsza Grupa Teatralna „MASKA". Od lipca br. zmieniła swoją nazwę na „S-ka" („S" w znaczeniu mniejszy).

Grupa wokalna KAWON

Czytaj więcej: Grupa wokalna KAWONZespół działa od 9 lat. Swój warsztat wokalny doskonalą w nim dzieci i młodzież w wieku 8-20 lat. W roku szkolnym 2013/2014 śpiewało 14 osób. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu, przed występami, konkursami, festiwalami częściej.

Kapela KAZIUKI

Czytaj więcej: Kapela KAZIUKIPowstała w 2004r. Od 2005r. działa przy Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. W skład kapeli wchodzą: Kazimierz Buczkowski - kierownik kapeli, Tomasz Sidorkiewicz, Andrzej Jewasiński, Ryszard Świerczek, Romuald Bieniasz-Krzywiec, Bolesław Praizner (na zawsze pozostanie w naszej pamięci, dalej z nami gra, "ale już tam - na górze"), na jego miejscu Krzysztof Maliszewski, Kazimierz Janiak (odszedł już na emeryturę) i Mariusz Szpakowski - akustyk.

Koło Regionalistów

Czytaj więcej: Koło Regionalistów Koło Regionalistów w Rzepinie to organizacja turystyczno-przyrodnicza działająca od września 2006 roku przy Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. Głównym założeniem organizacji jest działalność na rzecz promocji regionu, turystyki rowerowej, krajobrazu kulturowego, historii, przyrody oraz zdrowego i aktywnego trybu spędzania wolnego czasu.

Pracownia Plastyczna

 
Grupę prowadzi plastyk Iwona Parczywka-Marczuk.

Warsztaty artystyczne

Zajęcia organizowane w różnych grupach wiekowych, odbywające się cyklicznie. Zakres i terminy zajęć podawane są bieżąco na stronie internetowej oraz na plakatach z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Uczestnicy poznają różne techniki artystyczne. Zajęcia prowadzą instruktorzy specjalizujący się w danej technice.

Warsztaty m. in.: decoupage, filcowanie, scrapbooking, sutasz, papierowa wiklina, origami, odlewy gipsowe, glina, witraż, fusing, plecionkarstwo - wiklina, makrama

Grupy


 

Dzieci 5 – 7 lat

Grupa I - wtorek, godz.15.00 - 16.20
Grupa II - środa, godz. 15.00 - 16.20
Grupa III - środa, godz. 16.40 - 18.00

W tej kategorii wiekowej działają trzy grupy. Czas trwania zajęć 1,5h. Zajęcia, na których najmłodsi poznają różne techniki artystyczne.


Dzieci +8

Grupa I - poniedziałek, godz.15.00 - 16.20
Grupa II - wtorek, godz. 16.40 - 18.00
Grupa III - czwartek, godz. 15.00 - 16.20

W tej kategorii wiekowej działają trzy grupy. Czas trwania zajęć 1,5h. Zajęcia, na których najmłodsi poznają różne techniki artystyczne.


Młodzież i dorośli

W tej kategorii wiekowej działa jedna grupa. Czas trwania zajęć 2h. Zajęcia, na których uczestnicy poznają podstawy rysunku i malarstwa.

Środa, godz. 18.20 - 20.00


 

 

 

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg