Czytaj więcej: Wernisaż Erny i Eduarda Dilanian (zdjęcia)Miejski Dom Kultury posiada Galerię RZart, w której organizowane są wystawy czasowe. Na wystawach swoją twórczość prezentują artyści lokalni, z kraju i zza granicy. Wystawie zazwyczaj towarzyszy wernisaż – uroczyste otwarcie wystawy z udziałem artysty.

Kustosz - Iwona Parszywka-Marczuk

 

Zapraszamy do MDK na wystawę fotografii Doroty Łajło

Czytaj więcej: Zapraszamy do MDK na wystawę fotografii Doroty ŁajłoMiejski Dom Kultury w Rzepinie zaprasza mieszkańców gminy Rzepin na wernisaż wystawy fotografii pt. „ Drzewo ławeczka” Doroty Łajło. Otwarcie wystawy: 3. marca 2017 (piątek) o godz. 17.00 w galerii Rz’ art w MDK w Rzepinie.

W naszej galerii mieliśmy już okazję zaprezentować Państwu trzy wystawy fotograficzne artystki; „Twarze Afryki” i „Mały portret Afryki”, które były rezultatem podróży po Czarnym Lądzie oraz „Ulice Miasta, i My”, której cykl fotografii powstał pod wpływem wnikliwej obserwacji i fascynacji sposobem, w jaki człowiek wpływa na miejsce, w którym żyje i jak to miejsce determinuje jego życie.

Obrazy małżeństwa Erny i Eduarda Diłanian w Galerii Rz’art

Czytaj więcej: Obrazy małżeństwa Erny i Eduarda Diłanian w Galerii Rz’artZapraszamy mieszkańców gminy Rzepin na otwarcie wystawy grafiki i malarstwa Erny i Eduarda Diłanian pt. „RZEPIN ZWIERCIADŁEM HISTORII. WIELKI ŚWIAT W NIEWIELKICH OBRAZACH”. Wernisaż wystawy odbędzie się 10. listopada 2016 ( czwartek) o godz. 17.00 w Galerii Rz’art w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie.


Wstęp wolny!

Wernisaż już za nami!

Czytaj więcej: Wernisaż już za nami!Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia wystawy malarstwa zielonogórzanki Stanisławy Kacperskiej – Sidorkiewicz. Uroczyste otwarcie wystawy z udziałem artystki odbyło się w ubiegły piątek, tj. 8.lipca i było jednym z ważnych wydarzeń tegorocznych Dni Puszczy Rzepińskiej. Przypomnijmy, że artystka z Rzepinem związana jest w sposób szczególny; tu się wychowała, ukończyła szkoły, tutaj mieszka duża część rodziny malarki . Prezentacja obrazów w rodzinnym mieście ma więc dla niej szczególne znaczenie. Malarska przygoda Stanisławy Kacperskiej – Sidorkiewicz rozpoczęła się trzy lata temu, kiedy trafiła do pracowni artysty Zbigniewa Szymoniaka i zaczęła pilnie studiować malarstwo. Dzisiaj obrazy artystki: kwiaty, pejzaże, martwe natury, a także abstrakcje zachwycają kolorytem, malarską materią, dojrzałością artystyczną!
Wystawę zatytułowaną „Sztuka obmywa duszę z kurzu codzienności” można oglądać od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 16.00 w galerii Rz’art. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na wystawę malarstwa Stanisławy Kacperskiej – Sidorkiewicz

Czytaj więcej: Zapraszamy na wystawę malarstwa Stanisławy Kacperskiej – SidorkiewiczMiejski Dom Kultury w Rzepinie zaprasza mieszkańców gminy Rzepin na wernisaż wystawy malarstwa Stanisławy Kacperskiej – Sidorkiewicz. Otwarcie wystawy: 8. lipca 2016r. ( piątek) o godz. 17.30 w galerii Rz’art w MDK w Rzepinie.
Artystka zaprezentuje blisko 30 obrazów: pejzaże, kwiaty, martwe natury oraz abstrakcje. Serdecznie zapraszamy na wystawę i rozmowę z artystką.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg