Czytaj więcej: Fotorelacja z wernisażu wystawy malarstwa Zbigniewa WespyMiejski Dom Kultury posiada Galerię RZart, w której organizowane są wystawy czasowe. Na wystawach swoją twórczość prezentują artyści lokalni, z kraju i zza granicy. Wystawie zazwyczaj towarzyszy wernisaż – uroczyste otwarcie wystawy z udziałem artysty.

Kustosz - Iwona Parszywka-Marczuk

 

Wystawa prac Wiktorii Choiny - fotorelacja (2)

Czytaj więcej: Wystawa prac Wiktorii Choiny - fotorelacja (2)Zapraszamy do fotorelacji z otwarcia wystawy prac utalentowanej licealistki Wiktorii Choiny. Wernisaż odbył się w piątkowe popołudnie, 18 października.
Prace Wiktorii to głównie akryle i akwarele. Szczególnie specjalizuje się w akwareli, którą doprowadziła do perfekcji, a jest to jedna z najtrudniejszych technik malarskich. Akwarele Wiktorii, choć formatowo niewielkie, dopracowane są w najmniejszym szczególe i często uzupełniane rysunkiem. Najchętniej maluje portrety i pejzaże.
Wystawę można oglądać w holu MDK w Rzepinie.

Zapraszamy na wystawę prac Wiktorii Choiny

Czytaj więcej: Zapraszamy na wystawę prac Wiktorii ChoinyMiejski Dom Kultury w Rzepinie zaprasza w piątek 18 października o godz. 17.00 na otwarcie wystawy prac Wiktorii Choiny. Otwarcie odbędzie się w holu MDK w Rzepinie. Autorka jest uzdolnioną plastycznie uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Rzepinie. Na wystawie będzie można zobaczyć ilustracje i malarstwo wykonane w ulubionych przez Wiktorię technikach, czyli akwareli i akrylu. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny !

Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda Rothera - fotorelacja

Czytaj więcej: Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda Rothera - fotorelacjaZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy rysunku i rzeźby Manfreda Rothera, artysty z Niemiec. Otwarcie wystawy z udziałem artysty miało miejsce w zeszły piątek, 13 września. Na wystawie możemy podziwiać wyjątkową kolekcję rysunków i rzeźb inspirowanych pięknymi widokami rezerwatu przyrody Erpetal w pobliżu Hoppegarten.

Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda Rothera

Czytaj więcej: Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda RotheraZapraszamy mieszkańców gminy Rzepin na otwarcie wystawy rysunku i rzeźby Manfreda Rothera, artysty z Niemiec. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 13. września 2019 o godz.17.00 w Galerii Rz’art w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie.
Wstęp wolny!

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg