Czytaj więcej: Zapraszamy do MDK na wystawę fotografii Doroty ŁajłoMiejski Dom Kultury posiada Galerię RZart, w której organizowane są wystawy czasowe. Na wystawach swoją twórczość prezentują artyści lokalni, z kraju i zza granicy. Wystawie zazwyczaj towarzyszy wernisaż – uroczyste otwarcie wystawy z udziałem artysty.

Kustosz - Iwona Parszywka-Marczuk

 

Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda Rothera - fotorelacja

Czytaj więcej: Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda Rothera - fotorelacjaZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy rysunku i rzeźby Manfreda Rothera, artysty z Niemiec. Otwarcie wystawy z udziałem artysty miało miejsce w zeszły piątek, 13 września. Na wystawie możemy podziwiać wyjątkową kolekcję rysunków i rzeźb inspirowanych pięknymi widokami rezerwatu przyrody Erpetal w pobliżu Hoppegarten.

Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda Rothera

Czytaj więcej: Wystawa rysunku i rzeźby Manfreda RotheraZapraszamy mieszkańców gminy Rzepin na otwarcie wystawy rysunku i rzeźby Manfreda Rothera, artysty z Niemiec. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 13. września 2019 o godz.17.00 w Galerii Rz’art w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie.
Wstęp wolny!

Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Tresenberg - fotorelacja

Czytaj więcej: Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Tresenberg - fotorelacjaZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy malarstwa Ewy Tresenberg zatytułowanej HARMONIA, DYSONANS, CHAOS. Uroczyste otwarcie wystawy prac artystki miało miejsce w ubiegły piątek, 5 lipca b.r. Wydarzenie uświetnił występ rzepińskiego zespołu Mediator.

Zapraszamy na wystawę malarstwa Ewy Tresenberg

Czytaj więcej: Zapraszamy na wystawę malarstwa Ewy TresenbergMiejski Dom Kultury w Rzepinie serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Rzepin na wernisaż wystawy malarstwa pt. „ Harmonia, dysonans, chaos”- mała sztuka Ewy Tresenberg. Otwarcie wystawy: 5 lipca 2019 (piątek) o godz. 17.00 w galerii Rz’ art w MDK w Rzepinie.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg