Nieodpłatna pomoc prawna zdalnie do 1 marca

Czytaj więcej: Nieodpłatna pomoc prawna zdalnie do 1 marcaUprzejmie informujemy, że Starosta Słubicki przedłużył pracę zdalną w punktach pomocy prawnej w powiecie słubickim do dnia 1 marca 2021 r. Szczegóły w załączonym piśmie.

Konkurs pt. "Babciu, Dziadku kocham Was" rozstrzygnięty !!!

Czytaj więcej: Konkurs pt. Konkurs pt " Babciu, Dziadku, kocham Was" rozstrzygnięty!!!!! Gratulujemy serdecznie laureatom: Mikołaj Somoczyk, Kornelia i Julia Pielak, Oskar Bryja, Filip i Mikołaj Niekrasz oraz Maja i Oliwia Pronin. Z okazji Dnia Babci chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia; życzymy Wam Drogie Babcie wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych pogodnych dni ! zapraszamy do galerii zdjęć.

Konkurs fotograficzny pt. "Babciu, Dziadku kocham Was"

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny pt.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 17 roku życia do udziału w konkursie fotograficznym z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia przedstawiającego dziadków z wnukami. Pokażcie na fotografii, jak mocno kochacie babcię i dziadka, w jaki sposób spędzacie z nimi czas. . Przy robieniu zdjęć liczymy na waszą kreatywność. Zdjęcia należy przesyłać na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19 stycznia 2021r. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 stycznia br. Na laureatów czekają nagrody - niespodzianki dla dziadków, które będzie można odebrać w dniu ogłoszenia wyników.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg