Trio Reed Connection - zapraszamy na koncert

TRIO R.C. plakat1Serdecznie zapraszamy na koncert kameralny w wykonaniu TRIO REED CONNECTION, który będzie głównym punktem programu tegorocznych obchodów Dnia Kobiet w MDK. Artyści wykonają przeboje muzyki klasycznej, filmowej i popularnej. Koncert odbędzie się w ramach międzynarodowego festiwalu Dni Muzyki nad Odrą.
niedziela, 8. marca - godzina 17.00 - Sala MDK w Rzepinie.

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION
Reed Connection Trio to zespół realizujący się na płaszczyznach zróżnicowanej literatury i stylistyki muzycznej przeznaczonej na trio stroikowe. Muzycy nie stronią jednocześnie od angażowania się w inne artystyczne przedsięwzięcia występując w zwiększonej obsadzie, w towarzystwie takich artystów jak m.in. Beata Bilińska, Boby McFerrin, Maciej Baranowski, Jan Krzeszowiec, Łukasz Łacny.
Wartą zauważenia jest również działalność popularyzatorsko-pedagogiczna w postaci organizowanych przez Reed Connection Trio Międzynarodowych Warsztatow Obojowych, których gośćmi byli dotychczas m.in.: Christian Hommel, Christoph Hartmann, Tytus Wojnowicz Zespół występował na wielu koncertach i festiwalach w Polsce i Europie.

Wykonawcy są solistami Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda: Michał Mogiła - obój, Jarosław Podsiadlik - klarnet, Rafał Dołęga - fagot

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg