Grupa teatralna MISZ-MASZ z MDK doceniona na PRO-ARTE w Cybince /nominacja do finału wojewódzkiego/

2018 05 21 pro arte17 maja w Cybince odbył się XIX Powiatowy Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO-ARTE, którego organizatorem była Biblioteka Miejska w Cybince.
W przeglądzie wzięła udział grupa teatralna MISZ-MASZ z MDK w Rzepinie w składzie: Bobrowicz Krzysztof, Cichowicz Natan, Dutkowska Julia, Drążkowska Maja, Kaczmarek Julia, Łukaszewicz Marcelina, Meronk Cezary, Michalska Agnieszka, Rosiak Aleksandra, Szykanowska Kinga, Tomczak Aneta.
Jury, którego przewodniczącym był p. Robert Kuraś – aktor Teatru Lubuskiego im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze, zdecydowało się przyznać grupie MISZ-MASZ pierwsze miejsce!

Grupa uzyskała tym samym nominację do udziału w Finałowej Gali Teatralnej – Scena Młodzieżowa, która odbędzie się 04 czerwca w Żarach.
Jury przyznało również specjalne wyróżnienie dla Agnieszki Michalskiej i Aleksandry Rosiak z grupy MISZ-MASZ za autorski scenariusz.
Po przeglądzie grupa usłyszała dużo miłych słów i cennych wskazówek od profesjonalnego jury. Przyznane nagrody to najlepszy dowód na to, że „dzisiejsza młodzież” potrafi!
Opiekunem grupy jest p. Małgorzata Michniewicz.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg