Koncert TRIO REED CONNECTION z okazji Dnia Kobiet

2018 02 27 trio plakatSerdecznie zapraszamy na koncert kameralny w wykonaniu TRIO REED CONNECTION, który będzie głównym punktem programu tegorocznych obchodów Dnia Kobiet w MDK. Koncert odbędzie się w ramach międzynarodowego festiwalu Dni Muzyki nad Odrą, jednej z największych imprez muzycznych Europy Środkowej, którą współorganizują Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda, Messe und Veranstaltungs GmbH Frankfurt (Oder) oraz Brandenburgisches Staatsorchester Frankfurt.

Na festiwal składa się kilkadziesiąt koncertów symfonicznych i kameralnych po obu stronach Odry. Po stronie polskiej (Zielona Góra, Gubin, Żary, Sulechów, Nowa Sól, Rzepin) podziwiać będziemy artystów z Polski, Niemiec, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Japonii, Czech i Finlandii, którzy zaprezentują szeroki wachlarz muzycznych form, stylów i klimatów.

TRIO REED CONNECTION
czwartek, 8.marca - godzina 17.30 - Sala widowiska MDK w Rzepinie.


TRIO STROIKOWE REED CONNECTION
Reed Connection Trio to zespół realizujący się na płaszczyznach zróżnicowanej literatury i stylistyki muzycznej przeznaczonej na trio stroikowe. Muzycy nie stronią jednocześnie od angażowania się w inne artystyczne przedsięwzięcia występując w zwiększonej obsadzie, w towarzystwie takich artystów jak m.in. Beata Bilińska, Boby McFerrin, Maciej Baranowski, Jan Krzeszowiec, Łukasz Łacny.
Wartą zauważenia jest również działalność popularyzatorsko-pedagogiczna w postaci organizowanych przez Reed Connection Trio Międzynarodowych Warsztatow Obojowych, których gośćmi byli dotychczas m.in.: Christian Hommel, Christoph Hartmann, Tytus Wojnowicz. 

Wykonawcy: Michał Mogiła - obój, Jarosław Podsiadlik - klarnet, Rafał Dołęga - fagot

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg