Jak Ferie, to tylko z MDK

2017 02 14 ferie drugi tydzienZapraszamy do relacji z ferii zimowych zorganizowanych przez Miejski Dom Kultury w Rzepinie. Tym razem w większości prezentujemy wydarzenia z drugiego tygodnia. Działo się jak zawsze dużo. W pierwszym tygodniu odbyły się warsztaty decoupage, warsztaty rodzinne, na których powstały karmniki, najmłodszych odwiedził również iluzjonista. Była wycieczka do Technikum Leśnego w Starościnie, oraz warsztaty srcapbookingu. W kinie najmłodsi mogli obejrzeć najnowszą bajkę "Sing".

Była też wycieczka do Zielonej Góry, na której dzieci odwiedziły Centrum Nauki Keplera - Planetarium i Centrum Przyrodnicze, a zwieńczeniem pierwszego tygodnia był wyjazd na lodowisko do Słubic i zwiedzanie Komendy Powiatowej Policji.
W drugim tygodniu było nie mniej atrakcji niż w pierwszym. Tu pod okiem Pani Kamili Kozłowskiej można było kreatywnie spędzić czas na zajęciach fotograficznych. Były też warsztaty kulinarne w Drzeńsku połączone z zajęciami ruchowymi. Chętni mogli wybrać się na wycieczkę do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. na sztukę, pt. „Królowa Śniegu”, a po tym zwiedzić oddział Poczty Polskiej i wystawę kolejnictwa.
Podobnie jak w pierwszym tygodniu był wyjazd na lodowisko do Słubic, a po tym trochę odpoczynku w lokalnej telewizji Horyzont TV Słubice. Tam Pani Marta Szymańska-Ptak zdradziła tajniki funkcjonowania placówki.
Lokalne źródło informacji, to również prasa. Po wizycie w telewizji swoje drzwi otworzyła również słubicka Redakcja Gazety Lubuskiej.
Były również warsztaty muzyczne z nauki gry na gitarze.
Zwieńczeniem drugiego tygodnia był bal karnawałowy, na który biletem wstępu był obowiązkowy strój.

Zabawa z fotografią

Warsztaty kulinarne w Drzeńsku

Wycieczka do Gorzowa Wlkp.

ABC Gitary

Bal Karnawałowy na zakończenie Ferii Zimowych

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg