Zapraszamy młodzież i dorosłych na kurs decoupage z MDK

2017 01 2017 warsztaty decoupageChciałbyś milo, a zrazem kreatywnie spędzać czas? Szukasz nowej ścieżki rozwoju? Pragniesz sprawdzić się w czymś zupełnie nowym? Proponujemy ci wspaniały kurs, który wyzwoli w tobie uśpioną potrzebę tworzenia, twórczą energię, pasję! Nie musisz posiadać zdolności plastycznych, aby samodzielnie stworzyć piękny, niepowtarzalny przedmiot !


Zapraszamy młodzież i dorosłych na cykl warsztatów, na których poznamy tajniki decoupage. Wykonamy wiele przedmiotów, stosując różne techniki i materiały stosowane w decoupage (m. in. metody postarzania: lakier do spękań jednoskładnikowy, dwuskładnikowy, shabby chick, woskowe pasty postarzające, werniks postarzający, technika serwetkowa, papier ryżowy, szablony, decoupage trójwymiarowy, będziemy pracować na różnych powierzchniach: drewnie, szkle, ceramice itp.)

PIERWSZE ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ

16. lutego (czwartek) 2017r.

o godz. 17.00 w MDK W Rzepinie


Temat: Wykonanie zawieszek w kształcie serca – technika serwetkowa + postarzenie
Koszt warsztatów wynosi 15 zł od osoby. Niezbędne materiały zapewnia organizator. Warsztaty potrwają ok.3h. Zapisów należy dokonywać w MDK w Rzepinie do 10. lutego 2016r. Liczba miejsc ograniczona!


Decoupage to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej i polakierowaniu go kilkoma warstwami lakieru.
Poniżej przedstawiamy przedmioty ozdobione techniką decoupage, które powstały na warsztatach zorganizowanych w MDK w Rzepinie.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg