Zapraszamy na KONCERT OPERETKOWY !

Czytaj więcej: Zapraszamy na KONCERT OPERETKOWY !Zapraszamy na Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu 4 solistów - Artystów Scen Poznańskich: Agnieszki Wawrzyniak, Anny Michalak, Oskara Jasińskiego i Klaudiusza Kapłona.
Koncert odbędzie się 13 lutego 2020r., o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK w Rzepinie. Bilety można zakupić w MDK w Rzepinie; przedsprzedaż: 20 zł, od 10.02.2020r.: 25 zł. W koncercie usłyszą Państwo najpiękniejsze arie i duety operetkowe, musicalowe, a także wiele innych znanych przebojów.

Rzepiński sztab pobił kolejny rekord !

Czytaj więcej: Rzepiński sztab pobił kolejny rekord !Kolejny rekord pobity –103 378,22 zł na koncie rzepińskiego sztabu!
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy już za nami – po raz kolejny Rzepinianie pokazali, jak wielkie mają serca! Co roku mieszkańcy gminy Rzepin biją rekord – nie tylko ten własny – wewnętrzny, polepszając rokrocznie wynik z roku poprzedniego, ale każdego roku gmina Rzepin znajduje się na podium, biorąc pod uwagę sumę zebranych pieniędzy w przeliczeniu na mieszkańca wśród wszystkich sztabów w województwie lubuskim!

Już wkrótce ferie zimowe ! Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu.

Czytaj więcej: Już wkrótce ferie zimowe ! Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu.Serdecznie zapraszamy na zajęcia podczas Ferii Zimowych 2020 w dniach od 27.01.2020- 7.02.2020.Poniżej przedstawiamy grafik ferii. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć oraz zapisy: Miejski Dom Kultury w Rzepinie, ul. Słubicka 3, tel.:(95) 759 65 29. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w grafiku FERIE z MDK w Rzepinie. Wszelkie zmiany w grafiku wprowadzone przez Organizatora będą dostępne na stronie internetowej www. rzepin.org. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć.

 

28. FINAŁ WOŚP w Rzepinie

Czytaj więcej: 28. FINAŁ WOŚP w Rzepinie12. stycznia po raz kolejny zagra w Rzepinie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał tradycyjnie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej rzepińskiego LO i rozpocznie się o godzinie 13.00. Szczegółowy program na plakacie!

Zapraszamy na Koncert Noworoczny

Czytaj więcej: Zapraszamy na Koncert NoworocznyBurmistrz Rzepina zaprasza na Koncert Noworoczny w wykonaniu Jagody Mikołajczyk. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki. Występ odbędzie się 4 stycznia 2020r. o godz. 18.00 w MDK w Rzepinie. Wstęp wolny!

Uroczyste podsumowanie projektu ZAKRĘCENI ARTYŚCI

Czytaj więcej: Uroczyste podsumowanie projektu ZAKRĘCENI ARTYŚCISerdecznie zapraszamy dziś na uroczyste podsumowanie projektu ZAKRĘCENI ARTYŚCI wraz z otwarciem wystawy powarsztatowej, na której będzie można zobaczyć wielkoformatową mozaikę z zakrętek. Otwacie wystawy o godz. 18.00 w MDK w Rzepinie.

Wyniki konkursu plastycznego LAMPIONY

 

Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastycznego LAMPIONYPrzedstawiamy wyniki IX Gminnego Konkursu Plastycznego pt. "Bożonarodzeniowe tradycje i obyczaje" - LAMPIONY.

Wszystkich biorących udział w konkursie serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagród 6. grudnia (piątek) na godz. 18:00 do MDK-a w Rzepinie.

Zapraszamy na pokaz magii i iluzji w wykonaniu Jakuba Łagowskiego

Czytaj więcej: Zapraszamy na pokaz magii i iluzji w wykonaniu Jakuba ŁagowskiegoZapraszamy młodzież i dorosłych na pokaz magii i iluzji w wykonaniu Jakuba Łagowskiego. Sobota, 30 listopada 2019 , godz.18.00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. Wstęp 5 zł. Bilety do nabycia w MDK.
Masz już dość stereotypowego magika dla dzieci w kapeluszu? Czy oglądając w telewizji iluzjonistów wydaje ci się, że to wszystko na niby, widzowie są podstawieni, efekty to magia telewizji?

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg