Koncert relaksacyjny - misy i gongi - relaks dla duszy i ciała

Czytaj więcej: Koncert relaksacyjny - misy i gongi - relaks dla duszy i ciałaZapraszamy bardzo serdecznie na relaksacyjny seans kąpieli w dźwiękach, który odbędzie się o 19.00 w piątek 22 marca w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie przy ul. Słubickiej 3.

Seans kąpieli w dźwiękach potrwa około 90 minut i przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie miło spędzić czas, odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować. Jeśli pragniesz skupić się na sobie, wejść w głąb siebie, lub potrenować pełne bycie TU i TERAZ, seans kąpieli w dźwiękach będzie ku temu również dobrą okazją.

Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty dekupaż !

Czytaj więcej: Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty dekupaż !Serdecznie zapraszamy na rodzinne warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych techniką dekupażu, które odbędą się w piątek, 12 kwietnia, o godz. 17.00 w MDK w Rzepinie.
Podczas warsztatów uczestnicy własnoręcznie ozdobią 3 różnej wielkości (stojące, na podstawce) jajka ze sklejki o wymiarach: 1) jajko małe – szerokość: 11 cm wysokość: 15 cm , 2) jajko średnie – szerokość: 15 cm, wysokość: 20 cm, 3) jajko duże – szerokość: 23 cm, wysokość: 30, średnica podstawki: 13 cm.

Wieczorek z okazji Dnia Kobiet już za nami !

Czytaj więcej: Wieczorek z okazji Dnia Kobiet już za nami !We wtorek 5 marca odbył się u nas wieczorek z okazji Dnia Kobiet. Atrakcją wieczoru był koncert zielonogórskiego zespołu Dubai Dixie Band oraz niewątpliwie przedstawienie pt.” Dzień z życia seniora” przygotowane przez Stowarzyszenie Seniorów Rzepińskich. Po występach był czas na pogaduchy przy kawie i ciasteczku. Zapraszamy na fotorelację.

Przedświąteczne warsztaty plecionkarskie w MDK !

Czytaj więcej: Przedświąteczne warsztaty plecionkarskie w MDK !Miejski Dom Kultury w Rzepinie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty plecionkarskie, które odbędą się 5. kwietnia (piątek) 2019r. o godz. 17.00. w MDK w Rzepinie. Zajęcia potrwają ok. 5h – dorośli i ok. 3h – dzieci. Koszt warsztatów wynosi 50 zł – dorośli i 35 zł – dzieci oraz młodzież szkolna . Wszystkie niezbędne materiały zapewniają organizatorzy. Zapisy do 29 marca w MDK w Rzepinie. Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy na koncert zespołu TRUPIĘGI

Czytaj więcej: Zapraszamy na koncert zespołu TRUPIĘGI Zapraszamy na koncert sulęcińskiego zespołu TRUPIĘGI, który odbędzie się 29 marca 2019r. (piątek) w MDK w Rzepinie, start godz. 18.00. Wstęp 10 zł. Bilety do zakupienia w MDK. Liczba miejsc ograniczona.      

TRUPIĘGI czyli…….. muzyczna interpretacja poezji Bolesława Leśmiana.
„ Ja - poeta, co z nędzy chciałem się wymigać, Aby śpiewać bez troski i wieczność rozstrzygać, Gdy mnie w noc okradziono, drwię z ziemskiej mitręgi, Bo wiem, że tam - w zaświatach mam swoje trupięgi!”

Zapraszamy na Dzień Kobiet 2019

Czytaj więcej: Zapraszamy na Dzień Kobiet 2019Zapraszamy Panie i Panów na wieczorek z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 5 marca (wtorek) w MDK. Początek o godz. 18.00. W programie: koncert DUBAI DIXIE BAND (sala widowiskowa MDK, wstęp wolny). Następnie na scenie pojawią się członkowie Stowarzyszenia Seniorów Rzepińskich, którzy wystąpią w specjalnie przygotowanym na tę okazję przedstawieniu "Dzień z życia seniora". Po przedstawieniu zapraszamy na damsko - męskie pogaduchy przy kawie i ciasteczku.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rzepinie - zapraszamy !

Czytaj więcej: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rzepinie - zapraszamy !Zapraszamy na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rzepinie, które rozpoczną się 28.02.2019r. (czwartek) "Marszem Wyklętych" ok. godz. 18.45. Uroczysty przemarsz ulicami miasta odbędzie się z Zespołu Szkół na Plac Ratuszowy w Rzepinie. W piątek 01 .03. 2019r. zapraszamy do Kina Chrobry w MDK. O godz. 18.00 wyświetlimy film pt. "Lawina". Wstęp wolny !  Ponadto będzie można obejrzeć wystawę pt. "Żołnierze Wyklęci".

Koncert zespołu DUBAI DIXIE BAND

Czytaj więcej: Koncert zespołu DUBAI DIXIE BANDDubai Dixie Band to pięcioosobowa grupa muzyków, grających jazz w tradycyjnym stylu nowoorleańskim. Zespół powstał w 2007 r. w związku z trasą koncertową w Dubaiu, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Zapraszamy na koncert zespołu do Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie: 5 marca, godz. 18:00, sala widowiskowa MDK. Wstęp bezpłatny ! Koncert odbędzie się ramach FESIWALU DNI MUZYKI NAD ODRĄ 2019.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg