Zapraszamy na warsztaty plecionkarskie na Starym Rynku w Rzepinie

Czytaj więcej: Zapraszamy na warsztaty plecionkarskie na Starym Rynku w RzepinieSerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w plenerowych warsztatach plecionkarskich, które odbędą się 22. lipca (środa) na Starym Rynku w Rzepinie. Czekamy na Was w godz. od 13.00 do 18.00! Każda uczestniczka i każdy uczestnik wyplecie z nami własny, niepowtarzalny przedmiot! Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności – zapraszamy każdego, kto ma ochotę poznać sekrety techniki i materiału (wikliny), każdego kto chce wypleść coś dla siebie i spędzić miło czas ! Wszystkie niezbędne materiały zapewniają organizatorzy. Więcej informacji w MDK w Rzepinie, nr tel. (95) 759 65 29. Zajęcia poprowadzą Agnieszka i Krzysztof Pierzyńscy, którzy na co dzień kierują Pracownią Plecionkarską Artex w Szarkach koło Nowego Tomyśla. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony http://pracownia-artex.pl/ lub profilu na Facebooku https://www.facebook.com/PRACOWNIA.ARTEX/

KOKEDAMA. Warsztaty tworzenia żywych ogrodów

Czytaj więcej: KOKEDAMA. Warsztaty tworzenia żywych ogrodówW ramach Wakacji z MDK serdecznie zapraszamy dzieci od 7 lat oraz młodzież na warsztaty tworzenia wiszących ogrodów KOKEDAMA, które odbędą się 15 lipca br. w MDK w Rzepinie. Zajęcia płatne 15 zł! Liczba miejsc ograniczona! Zapisy w MDK w Rzepinie .
Kokedama to wyjątkowa dekoracja, która przyszła do Europy z Japonii. Kokedama („kula mchu”) to japońska metoda uprawy roślin bez pojemników, w kuli ulepionej z podłoża i otoczonej zwykle mchem, dla ozdoby oraz łatwiejszego zatrzymywania wody wokół korzeni. Kule takie zwykle obwiązuje się sznurkiem i podwiesza, stąd też nazwa „ ogrody na sznurku”

Zapraszamy na noc filmową w MDK

Czytaj więcej: Zapraszamy na noc filmową w MDKZapraszamy na noc filmową w MDK. CZWARTEK, 9 lipca 2020r., start godz. 19:00. Noc filmowa dla dzieci od 10 roku życia ! Wstęp bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona! Szczegóły i zapisy w MDK, nr tel. (95) 759 65 29.

Zapraszamy na warsztaty florystyczne pn. KOMPOZYCJE KWIATOWE

Czytaj więcej: Zapraszamy na warsztaty florystyczne pn. KOMPOZYCJE KWIATOWEW ramach Wakacji z MDK serdecznie zapraszamy dzieci od 7 lat oraz młodzież na warsztaty florystyczne pn. KOMPOZYCJE KWIATOWE, które odbędą się 17 lipca br. w MDK w Rzepinie. Zajęcia są bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona! Zapisy w MDK w Rzepinie . Warsztaty poprowadzą instruktorzy z firmy BLOOMINESS Polska z Ośna Lubuskiego.

UWAGA ! Zmiana w grafiku Wakacje z MDK !

Czytaj więcej: UWAGA ! Zmiana w grafiku Wakacje z MDK !Uwaga! Zmiana! 6 i 7 lipca (poniedziałek i wtorek) zapraszamy na seans filmowy na godz. 12.00 ! Warsztaty pn. ABC sztuki filmowej zaplanowane na 6, 7 i 8 lipca (poniedziałek, wtorek i środa) zostały przeniesione i odbędą się w dniach 8 i 9 lipca w godz. od 10.00 do 13.00. Noc filmowa bez zmian.

Nieodpłatna Pomoc Prawna - Ogłoszenie !

Czytaj więcej: Nieodpłatna Pomoc Prawna - Ogłoszenie !Uwaga ! W związku z pandemią koronawirusa COVID - 19 do 27 lipca 2020 r. przedłuża się tymczasowe zawieszenie działalności punktów w formie bezpośredniej obsługi interesantów nieodpłatnej pomocy prawnej. Szczegóły w ogłoszeniu.

 

 

UWAGA !!!

Czytaj więcej: UWAGA !!!Dnia 29 czerwca 2020 r. Mdk w Rzepinie oraz Biblioteka będą nieczynne. Odbędzie się dezynfekcja.

Zapraszamy na Wakacje z MDK

Czytaj więcej: Zapraszamy na Wakacje z MDKPo długiej przerwie serdecznie zapraszamy na wakacyjne zajęcia z MDK. Poniżej przedstawiamy wakacyjny grafik zajęć, które będą odbywać się w lipcu i sierpniu. W programie m. in. tematyczne warsztaty, wycieczki rowerowe, nocki filmowe i biwak pod namiotem. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci i młodzież ! Szczegółowe informacje dotyczące zajęć oraz zapisy:
Miejski Dom Kultury w Rzepinie ul. Słubicka 17 tel. 95 7596529. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w grafiku WAKACJE z MDK w Rzepinie. Wszelkie zmiany w grafiku wprowadzone przez organizatora będą dostępne na stronie internetowej www. rzepin.org oraz na naszym facebooku. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć.

Konkurs KIM JEST DLA CIEBIE TATA ?

Czytaj więcej: Konkurs KIM JEST DLA CIEBIE TATA ?Miesiąc po Dniu Matki mamy kolejne święto związane z rodziną. Już 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca! W związku z tym przygotowaliśmy kolejny konkurs KIM JEST DLA CIEBIE TATA? Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w nim. Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone voucherami do restauracji MAK. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej tatę oraz załączenie do niej ciekawego opisu w trzech zdaniach KIM JEST DLA CIEBIE TATA ?
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 czerwca 2020r., a z nadesłanych/ przyniesionych prac odbędzie się wirtualna wystawa .
Prace konkursowe prosimy przesyłać na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do MDK w Rzepinie do dnia 19 czerwca br. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg