Zapraszamy na spektakl pt." Koziołek Matołek wyrusza w świat"

Czytaj więcej: Zapraszamy na spektakl pt.W ramach ferii z MDK Miejski Dom Kultury w Rzepinie, Miejska Biblioteka Publiczna w Rzepinie oraz Teatr TAK zapraszają wszystkie dzieci na interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego pt. "Koziołek Matołek wyrusza w świat". Przedstawienie odbędzie się 22 stycznia (wtorek) o godz. 17.00 w sali widowiskowej MDK w Rzepinie. Wstęp bezpłatny !

UWAGA ! Kino - zmiana godzin

Czytaj więcej: UWAGA ! Kino - zmiana godzinW środę 16 stycznia zapraszamy na KINO FERYJNE do Kina Chrobry. Seanse odbędą się : I seans o godz. 15.00, II seans o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkie dzieci ! Wstęp bezpłatny!

Masz talent? Weź udział w naszej zabawie !

Czytaj więcej: Masz talent? Weź udział w naszej zabawie !Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych ( dzieci, młodzież, dorosłych) do udziału w przeglądzie TALENT SHOW. Poszukujemy TALENTÓW wszelakich!!! Jeśli chcesz się pochwalić, że: tańczysz, śpiewasz, recytujesz, żonglujesz itp. zgłoś się do dnia 17.01.2019r. w biurze MDK w Rzepinie. Występ solo lub w grupie ( max 3 osoby ) , czas prezentacji max 5 minut, bez ograniczeń wiekowych. Do 17.01.2019r. czekamy na zgłoszenia. W piątek 25.01.2019r. o godz. 17.00 planowany jest występ uczestników w Talent Show.

Zapraszamy na FERIE ZIMOWE do MDK

Czytaj więcej: Zapraszamy na FERIE ZIMOWE do MDKPoniżej przedstawiamy grafik ferii. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć oraz zapisy:Miejski Dom Kultury w Rzepinie, ul. Słubicja 3, tel.:(95) 759 65 29. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w grafiku FERIE z MDK w Rzepinie. Wszelkie zmiany w grafiku wprowadzone przez Organizatora będą dostępne na stronie internetowej www. rzepin.org. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć.

Zapraszamy do udziału w Rzepińskim Przeglądzie Grup Jasełkowych 2019

Czytaj więcej: Zapraszamy do udziału w Rzepińskim Przeglądzie Grup Jasełkowych 2019W okresie Bożego Narodzenia w naszej gminie powstaje wiele grup, które dla swoich potrzeb i potrzeb placówek, w których funkcjonują, przygotowują przedstawienia o narodzeniu Jezusa Chrystusa - zwane jasełkami. Często bywa, iż efekt pracy dzieci, młodzieży i ich opiekunów jest prezentowany jednorazowo małej grupie widzów, po czym odchodzi w zapomnienie. Aby praca artystów pozostała na dłużej w naszej pamięci postanowiliśmy zorganizować Rzepiński Przegląd Grup Jasełkowych, na który zapraszamy grupy jasełkowe działające w Państwa placówce.

Wyniki konkursu plastycznego WIANKI, WIEŃCE I WIANUSZKI

Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastycznego WIANKI, WIEŃCE I WIANUSZKIPrzedstawiamy wyniki VIII Gminnego Konkursu Plastycznego pt." Bozonarodzeniowe tradycje i obyczaje" - WIANKI, WIEŃCE I WIANUSZKI 

Wszystkich biorących udział w konkursie serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagród i wyróznień 14 grudnia 2018r. (piatek) na godz. 17.00 do MDK w Rzepinie.

                                                                                                           

Roztańczony rzepiński dzień osoby niepełnosprawnej

Czytaj więcej: Roztańczony rzepiński dzień osoby niepełnosprawnej7 grudnia już po raz szósty Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "SŁONECZKO" w Rzepinie zorganizowało Rzepiński Dzień Osoby Niepełnosprawnej, realizując projekt pn. "TańczyMY w Rzepinie", który był dofinansowany przez Gminę Rzepin w ramach zadania publicznego "Prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Gminy Rzepin w 2018 r."

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg