Majówka z Kapelą Kaziuki

Czytaj więcej: Majówka z Kapelą KaziukiMiejski Dom Kultury w Rzepinie zaprasza serdecznie na koncert Kapeli Kaziuki, który odbędzie się we wtorek 1 maja 2018 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej MDK w Rzepinie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Zapraszamy na charytatywny maraton Zumby

Czytaj więcej: Zapraszamy na charytatywny maraton ZumbyZapraszamy na charytatywny maraton Zumby, który odbędzie się w sobotę 21 kwietnia 2018r. w godz. od 17.00 – 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. Wstęp na imprezę – 20 zł. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na funkcjonowanie Stowarzyszenia „Słoneczko”.

Fotorelacja z warsztatów wielkanocnych

Czytaj więcej: Fotorelacja z warsztatów wielkanocnychZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów wielkanocnych, które odbyły sie 22. marca 2018r. Uczestnikami zajęć byli podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie. A na warsztatach powstały urocze , kolorowe wianki z papierowych jaj oraz wielkanocne obrazki.

 

 

I ty możesz zostać studentem !!!

Czytaj więcej: I ty możesz zostać studentem !!!I ty możesz zostać studentem Uniwersytetu Zielonogórskiego !!! Więcej informacji na załączonych plakatach.                                  

 

  

 

Kartki wielkanocne - fotorelacja z warsztatów

Czytaj więcej: Kartki wielkanocne - fotorelacja z warsztatówPoniżej przedstawiamy fotorelację z wrsztatów artystycznych, w których wzięli udział członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Słoneczko". Uczestnicy zajęć wykonali kartki wielkanocne w technice scrapbookingu.

Dzień Kobiet 2017 - fotorelacja

Czytaj więcej: Dzień Kobiet 2017 - fotorelacjaZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Kobiet, który odbył się u nas 8 marca. Na scenie gościliśmy zespół TRIO REED CONNECTION oraz Stowarzyszenie Seniorów Rzepińskich, które przygotowało przedstawienie KANDYDATKA NA ŻONĘ. Po wystepach był czas na kawę i ciasteczko oraz zapoznanie sie z pracami Grażyny Bronieckiej. 

 

Zapraszamy na wystawę BYĆ KOBIETĄ

Czytaj więcej: Zapraszamy na wystawę BYĆ KOBIETĄMiejski Dom Kultury w Rzepinie oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Rzepinie zapraszają mieszkańców gminy Rzepin na wernisaż wystawy malarstwa pt. „ Być kobietą” Grażyny Bronieckiej. Otwarcie wystawy: 8. marca 2018 (czwartek) o godz. 11.00 w MDK w Rzepinie.

Ferie, ferie i po feriach ! (fotorelacja cz.I)

Czytaj więcej: Ferie, ferie i po feriach ! (fotorelacja cz.I)Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I tygodnia ferii. A działo się wiele. Odbyły się m.in. warsztaty scrapbookingu, na których wykonaliśmy kartki walentynkowe oraz warsztaty decoupage, na których powstały ozdobne tabliczki - to propozycja dla dzieci i młodzieży. We wtorek najmłodsi mogli obejrzeć teatrzyk pt." Rubinowy Książę". Byliśmy także na lodowisku w Słubicach i na wycieczce w Gorzowie Wlkp. Atrakcją tego wyjazdu był spektakl w teatrze pt. "Tygrys tańczy dla Szu - hin" oraz pobyt w galerii BWA, w której zobaczyliśmy dwie wystawy. Ponadto działało kino feryjne, można było potańczyć na zajęciach zumby...  a dorośli mogli wysłuchać Karnawałowego Koncertu Operetkowego.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg