UWAGA !!!

Czytaj więcej: UWAGA !!!W związku z odwołaniem koncertów przez Filharmonię Zielonogórską koncert zespołu TRIO REED CONNECTION zaplanowany w MDK w Rzepinie w niedzielę 8 marca 2020r. o godz. 17.00 został odwołany. Przedstawienie pt. „ Seniorzy w Krainie Bajek” zostało także odwołane.

Dzień Kobiet z MDK - zapraszamy !

Czytaj więcej: Dzień Kobiet z MDK - zapraszamy !Zapraszamy Panie i Panów na wieczorek z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w niedzielę 8 marca w MDK. Początek o godz. 17.00. W programie: koncert kameralny zespołu Trio Reed Connection (przeboje muzyki klasycznej, filmowej i popularnej). Następnie na scenie pojawią się członkowie Stowarzyszenia Seniorów Rzepińskich, którzy wystąpią w specjalnie przygotowanym na tę okazję przedstawieniu pt. "Seniorzy w Krainie Bajek". Zapraszamy ! Sala MDK w Rzepinie. Wstęp wolny !

Trio Reed Connection - zapraszamy na koncert

Czytaj więcej: Trio Reed Connection - zapraszamy na koncertSerdecznie zapraszamy na koncert kameralny w wykonaniu TRIO REED CONNECTION, który będzie głównym punktem programu tegorocznych obchodów Dnia Kobiet w MDK. Artyści wykonają przeboje muzyki klasycznej, filmowej i popularnej. Koncert odbędzie się w ramach międzynarodowego festiwalu Dni Muzyki nad Odrą.
niedziela, 8. marca - godzina 17.00 - Sala MDK w Rzepinie.

IV KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO BURMISTRZA RZEPINA

Czytaj więcej: IV KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO BURMISTRZA RZEPINAZapraszamy do wzięcia udziału w IV Konkursie Ortograficznym  "O Pióro Burmistrza Rzepina". Czwartek, 05.03.2020, godz. 16.30. Sala Konferencyjna Zespołu Szkół w Rzepinie. Szczegóły dotyczące zapisów na plakacie.

Oddaj krew 5 marca !

Czytaj więcej: Oddaj krew 5 marca !TWOJA KREW RATUJE ŻYCIE. Oddaj krew w Punkcie Krwiodawstwa w Rzepinie (ul. Dworcowa 5). Akcja odbędzie się w czwartek 5 maca 2020r. w godz. 9.00 – 12.00 .

Konkurs piosenki seniora ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE

Czytaj więcej: Konkurs piosenki seniora ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻESerdecznie zapraszamy na konkurs piosenki seniora pt. „ Śpiewać każdy może” I etap konkursu odbędzie się 14 lutego o godz. 17.00 w MDK w Rzepinie
Celem konkursu jest upowszechnianie i promowanie amatorskiej twórczości artystycznej w każdym wieku oraz inspirowanie do poszukiwań nowych twórczych form pracy artystycznej, a także integracja grup społecznych działających na terenie Gminy Rzepin.
Organizatorem konkursu jest Gmina Rzepin, Miejski Dom Kultury w Rzepinie oraz Akademia Trzeciego Wieku w Rzepinie.
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny !

Zapraszamy na KONCERT OPERETKOWY !

Czytaj więcej: Zapraszamy na KONCERT OPERETKOWY !Zapraszamy na Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu 4 solistów - Artystów Scen Poznańskich: Agnieszki Wawrzyniak, Anny Michalak, Oskara Jasińskiego i Klaudiusza Kapłona.
Koncert odbędzie się 13 lutego 2020r., o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK w Rzepinie. Bilety można zakupić w MDK w Rzepinie; przedsprzedaż: 20 zł, od 10.02.2020r.: 25 zł. W koncercie usłyszą Państwo najpiękniejsze arie i duety operetkowe, musicalowe, a także wiele innych znanych przebojów.

Rzepiński sztab pobił kolejny rekord !

Czytaj więcej: Rzepiński sztab pobił kolejny rekord !Kolejny rekord pobity –103 378,22 zł na koncie rzepińskiego sztabu!
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy już za nami – po raz kolejny Rzepinianie pokazali, jak wielkie mają serca! Co roku mieszkańcy gminy Rzepin biją rekord – nie tylko ten własny – wewnętrzny, polepszając rokrocznie wynik z roku poprzedniego, ale każdego roku gmina Rzepin znajduje się na podium, biorąc pod uwagę sumę zebranych pieniędzy w przeliczeniu na mieszkańca wśród wszystkich sztabów w województwie lubuskim!

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg