ZAPISZ DZIECKO do pracowni plastycznej

Czytaj więcej: ZAPISZ DZIECKO do pracowni plastycznejTrwa nabór dzieci w wieku od 5 do 7 lat na zajęcie plastyczne organizowane przez Miejski Dom Kultury w Rzepinie. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 1,5 h. Już dzisiaj zapraszamy we wtorki w godz. 15.00 – 16.30 lub w środy w godz. 15.00 – 16.30 ( grupa powstanie jeśli zbiorą się chętni). Więcej informacji pod nr tel. 663 678 593.

Ośno...urzeka klimatem - fotorelacja

Czytaj więcej: Ośno...urzeka klimatem - fotorelacjaZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczki rowerowej pn. "Ośno ... urzeka klimatem", która odbyła się w niedzielę 9 września. Wyjazd zorganizowały rzepińskie Koło Regionalistów oraz Gmina Ośno Lubuskie w ramach programu edukacyjnego dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Zielonej Górze.

Wrzosowisko 2018 - fotorelacja

Czytaj więcej: Wrzosowisko 2018 - fotorelacjaW sobotę 15 września w naszej sali odbył IX Festiwal Pieśni „WRZOSOWISKO”, którego organizatorem był Chór Wrzosy.
Dzięki festiwalowi amatorskie zespoły grające w domach kultury, świetlicach, parafiach itp. miały możliwość zaprezentowania swojej twórczości oraz zwyczajów.

Gajec otrzymał kolejny grant !

Czytaj więcej: Gajec otrzymał kolejny grant !Miło nam poinformować, że wniosek przygotowany przez mieszkańców Gajca, złożony do Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w ramach konkusu "DZIAŁAJ LOKALNIE 2018", otrzymał dofinansowanie w wysokości 5.225 zł.
Jest to już 10 projekt realizowany przez kilkunastoosobową grupę pod nazwą "Don't Give up", która działa prężnie od 12 lat.

Ośno nocą ... urzekło klimatem - fotorelacja

Czytaj więcej: Ośno nocą ... urzekło klimatem - fotorelacjaW ostatni piątek wakacji, 31 sierpnia odbyła się kolejna odsłona historycznej imprezy pod nazwą „Historia Ośna ….NOCĄ” zorganizowanej przez Miejski Dom Kultury w Ośnie Lubuskim oraz rzepińskie Koło Regionalistów. Mimo późnej pory na start wycieczki o godz. 22.00 przed ośniański ratusz pojawiła się ogromna grupa ok. 90 osób- pasjonatów lokalnej przeszłości.

Zapraszamy na warsztaty filmowe !

Czytaj więcej: Zapraszamy na warsztaty filmowe !Warsztaty mają na celu przybliżyć uczestnikom tajniki produkcji filmowej. Każdy będzie miał okazję poznać części składowe filmu, a także dowiedzieć się, w jaki sposób krok po kroku powstaje dzieło audiowizualne. Uczestnicy usłyszą się od czego zacząć swoją przygodę z filmem, zgłębią wiedzę już posiadaną, a także uzyskają praktyczne wskazówki, jak i gdzie prezentować gotowy materiał. Efektem końcowym warsztatów będzie stworzenie autorskiego, krótkometrażowego filmu.

Współpraca

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg